Yhteystiedot

Lippukunnanjohtaja Heidi Hankilanoja (heidi.hankilanoja@salo.fi)

Taloudenhoitaja Taru Juhantila (taru.juhantila@hotmail.com)

Ohjelmajohtaja Aada Sarmiala (aada.sarmiala@seutuposti.fi)

Kalustonhoitaja Tarja Eklund (tarja.eklund@outlook.com)

Kisavastaava Jonna Heininen ( jonna.heininen@hotmail.com)

Vastaava Akela Johanna Siivonen (johanna_siivonen@hotmail.com)

Vastaava Sampo Kerttu Aaltonen (kerttu.aaltonen@gmail.com)

Tarpojaluotsi Virpi Leino ( virpi_leino@hotmail.com)

Samoajaluotsi Maija Salminen (masalmin@gmail.com)

Vaeltajaluotsi&Pestivastaava Reetta Laaksonen (reetta.laaksonen78@gmail.com)

Aikuisluotsi Maritta Järveläinen (maritta.jarvelainen@evl.fi)

Sisupartio Timo Sjöblom (timo.sjoblom@evl.fi)

 

Leirisiskot ry:n hallitus

Puheenjohtaja/lpkj Heidi Hankilanoja

Sihteeri: Jonna Heininen (jonna.heininen@hotmail.com)

Muut hallituksen jäsenet: Aada Sarmiala, Reetta Laaksonen, Maija Salminen, Maritta Järveläinen, Tarja Eklund, Johanna Siivonen, Virpi Leino.

Nettisivujen ylläpitäjä: Emmi Laaksonen, e.laaksonen05@gmail.com