Yhteystiedot

Lippukunnanjohtaja Heidi Hankilanoja (heidi.hankilanoja@salo.fi)

Sihteeri&Pestijohtaja Nora Keto (keto.nora@gmail.com)

Taloudenhoitaja Taru Juhantila (taru.juhantila@hotmail.com)

Ohjelmajohtaja Virpi Leino (virpi_leino@hotmail.com)

Kalustonhoitaja&Vastaava Sampo Tarja Eklund (tarja.eklund@iki.fi)

Kisavastaava Jonna Heininen ( jonna.heininen@hotmail.com)

Vastaava Akela Johanna Siivonen (johanna_siivonen@hotmail.com)

Tarpojaluotsi Roosa Toivanen ( roosa.toivanen@sposti.net)

Samoajaluotsi Aada Sarmiala (aada.sarmiala@seutuposti.fi)

Vaeltajaluotsi Reetta Laaksonen (reetta.a.laaksonen@partio.fi)

Aikuisluotsi Maritta Järveläinen (maritta.jarvelainen@evl.fi)

Sisupartio Timo Sjöblom (timo.sjoblom@evl.fi)


 

 

Hallitus

Puheenjohtaja

Varapuheenjohtaja

Sihteeri

Jäsenet: Puheenjohtaja, varapuheenjohtaja, sihteeri, ikäkausivastaavat, taloudenhoitaja, kilpailuvastaava, koulutusvastaava ja kalustonhoitaja

 

Nettisivujen ylläpitäjä: Emilia Ahokas, ahokas.emilia@gmail.com