Yhteystiedot

Lippukunnanjohtaja Heidi Hankilanoja (heidi.hankilanoja@salo.fi)

Apulaislippukunnajohtaja Sonja Mäkeläinen (sokuee@gmail.com)

Sihteeri Nora Keto (keto.nora@gmail.com)

Taloudenhoitaja Taru Juhantila (taru.juhantila@hotmail.com)

Kilpailuvastaava Jonna Heininen (jonna.heininen@hotmail.com)

Koulutusvastaava Aura Ylönen (aurarora@hotmail.fi)

Kalustonhoitaja Tarja Eklund (tarja.eklund@iki.fi)

 

 

Hallitus

Puheenjohtaja

Varapuheenjohtaja

Sihteeri

Jäsenet: Puheenjohtaja, varapuheenjohtaja, sihteeri, ikäkausivastaavat, taloudenhoitaja, kilpailuvastaava, koulutusvastaava ja kalustonhoitaja

 

Nettisivujen ylläpitäjä: Emilia Ahokas, ahokas.emilia@gmail.com